Розбита гітара – наслідок сольного виступу гурту Маракеш (ter-a.com)

19 марта 2008 - Администратор

Під входом до Бочки людям довелося чекати приблизно 40 хвилин, насправді пощастило, що зима в нас цього року не морозна. Після сорока хвилинного очікування, єдиним що гріло душу, окрім, звичайно, алкогольних напоїв, було очікування чудового вечора, але...
Про те, що Бочка на Богдана Хмельницького ще не функціонує повноцінно глядачі дізналися вже в середині, що б якось перекрити розчарування гостей гурту самому довелося влаштовувати імпровізований „бар”. Сорокахвилинне запізнення концерту пояснювалося відсутністю звукорежисера, через всі ці негаразди Маракеш скоротив саундчек і розпочав майже не підготовленими, а якщо ще додати, що хлопці тількіно повернулися з Харкова, де мали виступ, то можна уявити стан гурту.
Марік з’явився на сцені у короткій спідниці і чорних окулярах, намагався спілкуватися з публікою, але йому все ж таки заважав поганий звук і постійні перерви задля його настрою.
Маракеш відіграв в такому настрої усю визначену програму, в якій були присутні вже відомі прихильникам власні пісні гурту так і переспіві гурту Placebo. Хлопці викладалися на скільки могли, найближчі шанувальники це відчували і намагалися підтримувати, але Марік шалено рознервувався усім негараздами та після кінцевої пісні розбив гітару і пішов зі сцени.
Не показали також і заплановане відео з концертного туру, через відсутність необхідної техніки

Зрештою враження від концерту не можна назвати позитивними, але не через гурт Маракеш, якому також було не легко і відчувалося, як вони намагалися підтримати публіку. Скоріше через вплив всіх факторів, які вище перераховані.

Сподіваємося, що найближчим часом ми зможемо почути справжній виступ Маракеша, таким який він повинен бути

Чекайте на фоторепортаж з події
 

Похожие статьи:

НовостиМаракеш выпустил андрогинов (Корреспондент.net)

НовостиОтчёт о Placebo Party (rock.kiev.ua)

Теги: Маракеш